سلام شکر الحمدوالله که قدم به قدم دارم سایتم را کامل میکنم تو سایتم اول بخش سوالات متداول نداشتم دیدم اگر محصولم حاضربشه خریدار سوالاتش را چطوری بپرسد. اتفاقا من ازسوال استقبال میکنم چرا که باطرح  سوال می توان هر نوع اطلاع رسانی را انجام دهم ودر جهت رفع ایرادات ۱۰۰ درصد قدم های درستی بردارم. شکربه درگاهش باشد به خاطر تمام نعمتهایی که در اختیار من و خانواده ام  قرارداده است.

سوالات متداول

من مهدی ملک پورهستم متولد ده شصتم دارای مدرک لیسانس برق قدرت و سابقه ۱۲ ساله در یک شرکت خصوصی تنها عاملی که باعث شد از کارم دست بکشم و با میل و رضایت خودم شرکت خصوصی را ترک کنم شیفتی بودن شغلم بود که به موجب اساسنامه شرکت از خوابیدن ما جلوگیری می کرد در صورت بروز، اخراج همین عامل باعث شد به کارآفرینی رو آورم. زیرا اگر قراراست سختی بکشم برای خودم کار کنم تا زیر دست دیگران نباشم.

سطح آگاهی های افراد در جامعه متفاوت است. بعضی افرادسطح اطلاعات و آگاهی بالایی دارند. این در مورد همه افراد جامعه صدق نمی کند و من این را رسالت خود می دانم که با تهیه این محتوا سطح اطلاعات و آگاهی های اجتماعی افراد جامعه را  ارتقا دهم تا بتوانند در برخوردهای اجتماعی آگاهانه و با سطح شعور بیشتری در برخوردها به تامل اجتماعی برسند. افزایش آگاهی در جامعه و تغییر عملکردها در آداب معاشرت اعم از عیادت، همسایه داری، آپارتمان نشینی، دوست یابی، برقراری ارتباط، بایدها و نبایدها، و کلیه اموری که به  هر نحوی در زندگی انسان می تواند نقشی مثبت و سازنده داشته باشدموثر است. بنابراین لازم است که افراد با این موارد آشنا شوند تا زمینه پرورش فرهنگ جدیدبا محتوای دانایی و آگاهی که لازمه پیشرفت اجتماعی است به وجود بیاید.

دوره آموزشی بنده شامل یک کتاب الکترونیکی (PDF) به صورت فصل به فصل جدا از هم می باشد که برای هر فصل که در کتاب ذکر شده است. ویدیوهایی نیز مرتبط با آن موضوع در نظر گرفته شده است که به فهمیدن و درک بیشتر موضوعهای ذکر شده کمک می کند. و صوتی هر ویدیو  نیز در نظر گرفته شده است. تا در صورت امکان بتوانید صوتی ها را در اتومبیل شخصی و یا حتی در گوشی خود بریزید  و از گوش دادن به آنها نهایت لذت را ببرید. در ضمن پذیرای سؤالات و نظرات ارزشمند شما در  قسمت نظرات سایت هستم . امیدوارم که دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید.

عموما نه، برای هرکسی قابل استفاده است. خوب قشر جوان، چون در اول مسیر زندگی و کسب تجارب مختلف هستند به نظرم خیلی به درد این قشر از جامعه میخوره. در کل خیلی از موقعیت ها هستند که افراد در آن لحظه باید تصمیم بگیرند و دیگران در حال قضاوت بر اساس عملکرد آنها هستند. اینجاست که قطعا مطالعه این آموزشها میزان آگاهی و شعور فردی را نمایان می سازد. این موقعیت ها میتونه ازدواج، سخنرانی در یک سمینار دانشجویی و یا شرکت در یک ضیافت باشد  و خیلی دیگر ازموارد مختلف باشد.

بزرگترین مشوق و حامی من که لحظه ای از نهیب زدن به من خودداری نمیکندانگیزه بسیار قوی است که درانجام کارهای مثبت به سراغم می آید همین انگیزه مرا وادار به تحقیق و جستجو می کند تا بتوانم کارم را به نحوه احسنت و قابل قبول و مورد تایید به انجام برسانم شاید به نوعی این انگیزه قوی وجدانی است که در نهاد همه انسانها با مقداری شدت یاافت وجود دارد که باعث موفقیت در تهیه دوره شده است.

من در شش فصل کتابم را حاضر کرده ام . فصل یک به موضوع آداب معاشرت در خانواده پرداخته است. فصل دوم به رعایت آداب معاشرت در میهمانی ها پرداخته ام. فصل سه به پرورش فرهنگ آپارتمان نشینی پرداخته ام. فصل چهارم به رعایت آداب معاشرت در مناسبتهای مختلف پرداخته ام. فصل پنجم با روش درست استفاده از تلفن همراه حتی برای کودکان پرداخته ام. فصل ششم در مورد موضوع رعایت ادب در سفر پرداخته ام و کمک به افراد ناتوان 

اعتلای فرهنگ آداب معاشرت با توجه به عقاید و آگاهی هایی که در جامعه ما حاکم است زیرا هر جامعه ای قوانین مختص به خود را دارد و این قوانین مورد احترام همگان می باشدو ما با توجه به همین قوانین باید فرهنگ تجدد و تجددگرایی را در جامعه نشر دهیم و جلوگیری از به هدر رفتن وقت افراد در اثر خواندن کتابهای آداب معاشرت خارجی که با فرهنگ ما همخوانی ندارد.

با توجه به تحقیقات گسترده و همه جانبه و انتخاب موضوعات بسیار مهم  و فصل بندی موضوعات مرتبط و ویراستاری فصل ها و تایپ آن حدود ۵ ماه را به این کتاب اختصاص داده ام.